Акції

Акційні пропозиції

При замовленні „РП-Грант” Ви гарантовано можете отримати знижку 50% на гравіювання  символів або гранітну вазу у подарунок!

Що для цього потрібно?

Зателефонуйте прямо зараз по телефону +38 (067) 408 72 65.

Або залиште свою заявку за допомогою форми

Увага!!! Акція діє з 01.03 по 16.09

замовити памятник замовити памятник


Виготовлення пам’ятників у всі часи було і залишиться дуже затребуванним. Із плином років змінюються лише тенденції в оформленні, але задача залишається однаковою – вшанувати людину, яка пішла з життя і увіковічити пам'ять про нього. Які ще існують розбіжності між створенням пам'ятних знаків, наприклад, 30 років назад і сьогодні? Зараз ви можете купити пам'ятник по акції! Це достатньо вигідно, тому даний варіант покупки має свою популярність.

Акція на пам'ятник означає, що Ви можете отримати бонус у вигляді додаткового елементу для оформлення місця захоронення. Це може бути лампадка, ваза або що-небудь інше. Також можуть проводитися акції на пам'ятники конкретного дизайну. Всі ці можливості, які надає виробник, дозволяють максимально заощадити.

В нашій компанії завжди знайдеться підходяща акція - пам'ятник по оптимальній ціні Ви можете купити у нас без проблем!

Наші майстри виготовляють високоякісні вироби, які можуть стати чудовим способом виразити свої почуття. Зробити це дуже гарно, трепетно і шанобливо. Для пам'ятників використовується граніт і габбро різних кольорів, тому вибирати можна не тільки міє дизайном, але також надавати перевагу тому чи іншому матеріалу. Акція на пам'ятники дає можливість отримати чудовий результат за мінімальні гроші.

Пам'ятники мають бути якісними, адже служити їм належить довгі роки. Тому краще одразу потурбуватися про те, щоб усе було зроблено максимально добре, оскільки потім доведеться витрачатися на ремонт.

Компанія „РП-ГРАНТ” завжди пропонує продукцію тіьки високої якості. Наша акція (пам'ятник) може бути дуже вигідною для Вас!