ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

заказать памятникЯк замовити пам'ятник.

Якщо прийшов час ставити пам'ятник на могилу улюбленої вами людини, то слід особливо уважно поставитися до цього процесу. Компанія РП Грант пропонує не тільки якісні вироби, але й вигідні умови з гуманними цінами. Наш асортимент здатний задовольнити навіть найвибагливішого замовника. Завдяки напрацьованій технічній базі, ми можемо гідно увічнити пам'ять про дорогих і близьких вам людей.

Замовити пам'ятник РП Грант

Наша компанія може запропонувати кілька варіантів, як можна оформити замовлення пам'ятників. Зробити це можна безпосередньо на сайті через форму, або звернувшись за телефоном:

або звернувшись за телефоном:

+38 (067) 408-72-65

Далі ви вибираєте модель пам'ятника з каталогу. При цьому можна поміняти розміри та / або комплектацію надгробка, підібрати епітафії, малюнки та інші елементи прикраси вироба. При оформленні заявки необхідно звернути увагу на такі факти, як:

Вказівка місця доставки

  1. Призначення дати виготовлення та встановлення.
  2. Внести передоплату (скільки вважаєте за потрібне).

Наступний варіант - це відвідати нашу компанію, яка займається виробництвом пам'ятників у Києві. Так ви зможете замовити пам'ятник за індивідуальним проектом, обговорити з дизайнерами майбутню споруду або надати свої власні ескізи, на основі яких і буде зроблено надгробок.

Замовити надгробок з граніту

Ми займаємо багато років солідне місце на ринку ритуальних послуг і самостійно виробляємо свою продукцію, і тому беремося за роботу будь-якого рівня складності. Багатий досвід у виробництві, напрацьована технічна, а так само матеріальна база і професійний кадровий склад - ось наші головні переваги. Вам потрібно тільки замовити надгробок через форму на сайті, викликавши менеджера додому або самому прийти на виробництво. А професійний підхід і естетичну красу виробів ми вам гарантуємо.