Ціна на пам'ятники

Ціна на пам'ятникиПам'ятник — це споруда з природного каменю, за допомогою якої рідні можуть вшанувати пам'ять та висловити любов до загиблої людини. Сьогодні багато підприємств пропонують виготовлення різноманітних пам'ятників як стандартних, так і ексклюзивних. Одним з найпоширеніших матеріалів є граніт. Його обирає багато замовників, тому що цей матеріал має велику кількість переваг: граніт міцний та надійний матеріал, тому вироби з нього  служить довгі й довгі роки. Ціна на пам'ятники з граніту може відрізнятися в залежності від складності ескізу, розмірів виробів, матеріалу.
Ціна на пам'ятники також буде залежати від художнього оформлення (епітафія, графічні елементи, гравірування та інше). Виробники пропонують різноманіття варіантів художнього оформлення, серед якого кожен може обрати оптимальний.
Ще одним фактором, який впливає на ціну на пам'ятники є виробник. У того чи іншого виробника вартість виробу може декілька відрізнятися. Перш ніж замовити пам'ятник, варто порівняти ціни та якість роботи, які пропонують різні підприємства.

Ціна на пам'ятники в компанії “РП-Грант” є однією з найкращих в Києві.

Ми вже багато років працюємо в сфері виготовлення надгробних пам'ятників, тому можемо запропонувати високоякісні вироби, за допомогою яких можна вшанувати пам'ять померлого. Ми здійснюємо виготовлення споруд будь-якої складності. Ціна на пам'ятники у нас є помірною. На всі вироби, а також на їх монтаж ми надаємо гарантію 10 років. Звертайтесь до нас, ми завжди готові допомогти Вам і запропонувати кращу ціну на пам'ятники.