Пам'ятник подвійний ціна

Пам'ятник подвійний цінаНадгробний пам'ятник служить засобом вираження скорботи, поваги і любові до покійного родича або друга. Досить часто для похованих поруч, близьких за життя людей, замовляють пам'ятник подвійний. Ціна такого монумента буде нижчою, ніж якщо встановлювати два окремо стоячих пам'ятника. Однак, вартість - не єдиний чинник, який впливає на вибір. Пам'ятник подвійний (ціна) об'єднує двох близьких і після смерті.
Виготовлення розглянутих виробів може здійснюватися з різних матеріалів. Як правило, вибираються тверді породи каменю (граніт, мармур та ін.), які зможуть забезпечити естетичність і довгий термін пам'ятника подвійного. Ціна на нього буде залежати як від обраного матеріалу, так і від розмірів, а також певних граверних робіт.
Підприємства, які здійснюють виготовлення пам'ятників, можуть запропонувати досить широкий вибір різних видів виробів. Це дозволяє підібрати оптимальний вид з урахуванням переконань, професії покійних. Деякі підприємства також готові виконати ексклюзивну роботу.

Компанія «РП-Грант» може запропонувати якісний пам'ятник подвійний, ціна якого буде помірною.

Вибрати пам'ятник подвійний, ціна на який у нас прийнятна, можна в представленому на сайті каталозі. Крім того, можна замовити виріб по індивідуальному ескізу. Ми також проводимо граверні роботи, пропонуємо художнє оформлення пам'ятників.
На вироблені нами вироби надаємо гарантію 10 років. Таку ж гарантію даємо і на монтажні роботи.
Створити гідний пам'ятник подвійний, ціна на який у нас низька, зможуть фахівці нашої компанії. Будемо раді допомогти!