ВИДИ КАМЕНЮ

Види каменів, граніт, габро, Букинське, Покостівське, Лезниківське, Кам'яний Брід, з натурального каменю, в Києві. 

Для виготовлення ритуальних виробів наша компанія використовує граніт і габро з різних родовищ Житомирської області.

Продукція, для виготовлення якої використовують ці види натуральних каменів, вразить будь-якого, навіть найвибагливішого покупця, завдяки своєму розкішному вигляду і привабливому кольору.

Нижче представлені деякі родовища, види натуральних каменів, яких ми використовуємо у виробництві ритуальних гранітних виробів:

Черный габбро

Букинське

Чорний габро з дрібнозернистими вкрапленнями. З нього виготовляють ритуальні пам'ятники, хрести, бордюри, вази, облицювальну плитку.

Розовый гранит

Дідковицьке

Рожевий граніт, з якого виробляються фасади, стільниці, плінтуси, плитка з натурального каменю.

Капустянське родовище граніту

Капустянське

Насичена червона порода, яка застосовується для зовнішньої обробки будівель не тільки в Києві, але й по всій території України.

красный гранит

Лезниківське

Витончений натуральний червоний граніт, з досить таки однорідною фактурою, який дуже часто застосовують для виготовлення плитки, підвіконь, стільниць, барних стійок, балясин, ваз.

Маславское месторождения

Маславське

Натуральний камінь з цього джерела має унікальний і неповторний зеленуватий відтінок. Він відмінно допомагає прикрасити фасад і внутрішній інтер'єр будови. З нього також виробляються надгробки, бруківка, сходи.

Осныковское месторождение

Осниківське

Порода, яка має зернисто-кристалічну структуру. Найчастіше зустрічається сірого або чорного кольору. Цей камінь має високу морозостійкість і міцність і тому часто застосовується для зовнішньої обробки будівель у Києві та інших регіонах України. З нього виготовляють обеліски, плитку, бруківку, підвіконня, вази.

Серый гранит

Покостовское

Сірий граніт середньозернистої структури. Завдяки своїй унікальній красі ця сировина підходить для виробництва будь-якого виду виробів.

черный габбро

Кам'яний Брід

Різновид чорного габро. З нього також виготовляють найрізноманітнішу продукцію.