Оформлення пам'ятників

Завершальним і одним з найважливіших етапів виготовлення надгробних споруд є оформлення пам'ятників. Естетика і загальне сприйняття виробів безпосередньо залежить від художнього оформлення, тому цю роботу повинні виконувати виключно досвідчені фахівці.
Оформлення пам'ятниківДо оформлення пам'ятників відносяться: граверні роботи, нанесення графічних елементів, тексту. Звернувшись в компанію, яка виготовляє пам'ятники, можна замовити як стандартне декорування, так і ексклюзивне. Гравіювання портрета - досить копіткий і відповідальний процес, результатом якого має стати портрет покійного на камені зі стовідсотковою схожістю. Тому досвід того чи іншого майстра, який виконує гравіювання, відіграє вкрай важливу роль.
Нанесення тексту на пам'ятник передбачає нанесення ПІБ, дати народження і смерті, а також епітафії, яка часто оформлена у віршованій формі.
Оформлення пам'ятників у вигляді нанесення графічних елементів (квіти, свічки, хрестики та інше) дозволяє надати виробам завершений, естетичний вигляд.

Якісне оформлення пам'ятників за доступною ціною пропонує компанія «РП-Грант».

Ми займаємося виготовленням, а також оформленням пам'ятників, виконуючи всі види робіт. Наші майстри мають багатий досвід, тому Ви можете не сумніватися в тому, що виріб, який Ви замовите, буде естетичним і разом з тим скромним і гідним. Оформлення ми можемо виконати по Вашому ескізу або запропонувати Вам великий вибір варіантів художнього оформлення та допомогу у виборі оптимального.
Оформлення пам'ятників - це хороший спосіб відобразити на камені любов до покійної близької людини.