Виготовлення пам'ятників ціни

Виготовлення пам'ятників ціниЦіни на виготовлення пам'ятників можуть значно відрізнятися залежно від дизайну, габаритів, наявності додаткових аксесуарів і т. д. Якщо ж говорити про види пам'ятників, то можна виділити типові, елітні, а також меморіальні комплекси.

Виготовлення пам'ятників, ціни яких є дуже демократичними, - це про типові вироби. Вони виглядають просто, але зі смаком, а головне, що в них відображені глибокі почуття рідних і близьких людей. На таких знаках пам'яті можна робити різне гравіювання, а також доповнювати їх вазами, кулями або іншими декоративними елементами.

Елітна категорія пам'ятників ціни виготовлення має вище. Тут підключається робота дизайнерів, які створюють унікальний проект. Завдяки цікавим сполученням різних порід каменю, форм і фактур вони досягають поставленої мети - оригінальності виробу.

Меморіальні комплекси, в свою чергу, гармонійно поєднують в собі ряд декоративних елементів. Завдяки їм місце поховання виглядає презентабельним і оснащеним всім необхідним для відвідин могили близькими. У комплексі сам пам'ятник може доповнюватися столиком, лавкою, лампадками, кулями, бордюром та іншими виробами.

Вас цікавить виготовлення пам'ятників? Ціни даної послуги в нашій компанії лояльні!

Ми пропонуємо широкий асортимент пам'ятників і аксесуарів до них. Створення макету в 3D-форматі дозволяє оцінити загальний вигляд виробу або комплексу заздалегідь. Це також дає можливість максимально зрозуміти і реалізувати бажання клієнта, і при необхідності вчасно внести корективи в роботу. Виготовлення пам'ятників за цінами досить вигідними у нас здійснюється висококласними фахівцями.

Компанія «РП-ГРАНТ» здійснює швидке і якісне виготовлення пам'ятників. Ціни наших послуг адекватні.