Подвійні пам'ятники ціна

Подвійні пам'ятники цінаПодвійні пам'ятники розраховані для двох людей, що померли як в один час, так і в різні роки. Як правило, такі надгробні вироби виготовляються з натуральних матеріалів, основним з яких виступає граніт. Подвійні пам'ятники, ціна яких може розрізнятися від їх конструкції і загального художнього оформлення, використовуються сьогодні досить часто замість двох окремих пам'ятників. Такий стан речей пов'язаний з тим, що ціна на подвійні пам'ятники, в такому випадку, буде значно вигідніше.

Розглянутий вид пам'ятників може бути горизонтальним і вертикальним, мати роздільні квітники і підставку або загальні. Конструктивні особливості, а також гравірування та інше художнє оформлення виробів обговорюються окремо в кожному випадку.

Ціна на подвійні пам'ятники варіюється залежно від матеріалу, з якого вони виконані, складності проекту, різних елементів, гравіювання (ручне або лазерне). Фахівці відповідної фірми розраховують вартість індивідуально. На формування ціни впливати будуть і розцінки на послуги підприємства, яке займається виробництвом пам'ятників.

Замовити міцні подвійні пам'ятники, ціна яких буде невисокою, можна в компанії «РП-Грант».

Ми виробляємо гранітні надгробні пам'ятники, у тому числі і подвійні, які характеризуються міцністю, надійністю, охайним і гідним зовнішнім виглядом. Наша ціна на подвійні пам'ятники досить помірна, а цінова політика в цілому характеризується стабільністю і незмінністю.

Якісні подвійні пам'ятники, ціна яких Вас неодмінно влаштує, можна купити у нас. Звертайтеся, ми допоможемо Вам!