ГРАВІРУВАЛЬНІ РОБОТИ

Граверные работыГравірувальні роботи нашої компанії виконують художники-професіонали з багаторічним стажем. Розмір малюнка і складність не має значення, головне - натхнення, яке є завжди!

Гравірувальні роботи

Наносячи на пам'ятник фотографії, написи або різні слова пам'яті кожен з нас хотів би цим підкреслити своє ставлення до покійного. Все це можна зробити завдяки гравіруванню. За допомогою гравіювання будь-який пам'ятник перетворюється на привабливу надмогильну споруду. У нашій компанії використовуються різні технології з гравірування каменю, крім ручного способу нанесення, наші фахівці застосовують так само й лазерну.

Технології гравіювання каменю:

1) Ручне гравірування

Ручне гравірування здійснюється художником-гравером, який, враховуючи всі особливості не тільки каменю, але і фотографії, написів та інших можливих варіантів художнього оформлення пам'ятника, скурпульозно готує камінь і попередньо вимальовує все необхідне на папері. Для нанесення гравіювання на камінь використовуються спеціальні інструменти. Цей вид гравіювання найбільш трудомісткий і займає багато часу, але він і  довговічніший.

2) Лазерне гравірування

Лазерне гравірування широко використовується при виготовленні пам'ятників. Малюнок програмується і за допомогою комп'ютера наноситься на поверхню пам'ятника. Потрапляючи на поверхню пам'ятника лазерний промінь сколює шари каменю в результаті чого з'являється малюнок. Лазерний промінь, багаторазово проходячи по одному і тому ж місцю, формує чіткий контур, створює тіні і чітко промальовує навіть найдрібніші частини малюнка.